Zakázkové kreslení

 

Ke každé kresbě na zakázku je přistupováno individuálně tak, aby zákazník dostal finální kresbu přesně podle svých představ. Před samotným kreslením je na základě požadavků vytvořeno několik návrhů, které jsou následně konzultovány osobně nebo telefonicky. Poté je vytvořen finální návrh ke schválení zákazníkem, který slouží jako předloha pro vytvoření kresby.

Po dokončení kresby dostává zákazník grafiku v plném rozlišení, která je připravena pro široké spektrum využití - jako jsou reklamní předměty, dárkové předměty nebo obrazy, u kterých si lze dovolit díky vysokému rozlišení i velké rozměry (například 180x120 cm). Vyhotovení obrazů lze po domluvě bez problému zařídit za zákazníka.

Cena za kresbu je individuální a vždy je závislá na složitosti a počtu strávených hodin. Ve výsledné ceně je zahrnuto nejenom samotné kreslení, ale i příprava návrhů, veškerá konzultace a práce s tím spojená.

Cena za kresbu se pro zákazníka díky široké využitelnosti a neomezenému počtu použití / výtisků rozloží.

V případě zájmu o spolupráci nebo o bližší informace mě neváhejte kontaktovat na e-mail info@pepeart.cz , nebo ZDE přes kontaktní formulář.

 

Ukázka práce pro firmu

nanotech3

Téma - Dakar 

Strávená doba kreslením - 20 hodin

IMG_1162-compressed

IMG_1123-compressed

 

Téma - Race truck

Strávená doba kreslením - 22 hodin

IMG_1164-compressed

 IMG_1265-compressed

 

Téma - Speed record

Doba strávená kreslením - 30 hodin

IMG_1183-compressed

IMG_1184-compressed

 

Ukázka ostatních prací na zakázku

Téma - různé

Doba strávená kreslením - 15-20 hodin

  IMG_1267

IMG_1268

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení