Tohle jsem já

IMG_2095

Josef Kandráč

Realistic art / Tattoo art

 

Moje motto, kterému věřím a podle kterého se řídím je:

„NENÍ TO JEN O TALENTU“ a hlavně „DĚLEJ CO TĚ BAVÍ“

Toto přesvědčení mě dovedlo k dnešní podobě kreslení, ve kterém jsem se našel, ale začněme od začátku.

Kapitola 1 - talent už od dětství

Ke kreslení jsem měl už od dětství spíše průměrný vztah a nebyla to nikdy žádná převratná hitparáda (což by asi mohla potvrdit i moje učitelka výtvarné výchovy na základní škole :D), zároveň mě to ale vždy bavilo. Díky tomu jsem nikdy nebyl označován jako „nadaný na kreslení“ nebo jako „talent od přírody“, což dnes vnímám jako výhodu a nakonec, jak asi dobře hádáte, tak ani při rozhodování o studiu jsem se nevydal na uměleckou školu nebo jiné grafické zaměření.

Kapitola 2 - ono to jde vlastně „samo“

NE, nejde. Za vším stojí úsilí, chtíč, přesvědčení a nastavení mysli. Klišé? Možná, ale funguje to.

Rád čtu knihy o seberozvoji, motivaci a nastavení mysli. Jednoho dne jsem se v knize „Nastavení mysli“ od Carol Dweck dozvěděl o knize „Jak kreslit pravou mozkovou hemisférou“ a bylo vymalováno. Zrodila se láska ke kreslení, chtíč umět, vědět víc a víc a dodnes to nepřestalo :)

Od té doby, co mě pohltilo kreslení, se mu pravidelně věnuji ve svém volném čase několik hodin denně, ať už kreslení samotnému, nebo vzdělávání o něm. Díky progresu, který na mé práci pozoruji, se mi potvrzuje, že to opravdu funguje i bez talentu.

Kapitola 3 - cesta k vám

Po pozitivní zpětné vazbě na mou práci a zájmu okolí o mé kresby jsem začal přemýšlet, jakou formou sdílet svou práci tak, aby kresby neskončily zavřené v šuplíku, ale dělaly radost každým dnem. A tak jsou výsledkem obrazy. 

Po hledání vhodné spolupráce jsem našel malou „rodinnou“ tiskárnu z Brna, kde si zakládají na kvalitním výběru plátna. Celý proces je završen precizním zpracováním a napnutím na ručně vyrobený rám. 

Nakonec vznikl tento malý e-shop, který se, doufám, bude pomalu rozrůstat a vám tak budu moci nabídnout větší výběr obrazů.

Koupí obrazu z tohoto e-shopu podporujete nejen české umění, ale i malé lokální podnikatele, se kterými spolupracuji. Odměnou pro vás je obraz, který zaručeně nenajdete v jiných obchodech či e-shopech, a to za cenu, která jim konkuruje.

 

Závěr 

Dělejte co vás baví a myslete na to, že to opravdu není pouze o talentu!

>>>A teď si už jen udělat radost obrazem, přímo ZDE :)<<<

Zpět do obchodu